Comarch OPTIMA dla biur rachunkowych -Ironsoft
full
border
http://www.ironsoft.pl/wp-content/themes/smartbox-installable/
http://www.ironsoft.pl/
#3691ad
style2
IRONSOFT - wdrożenia systemów ERP Warszawa
tel. 502 410 899

Comarch OPTIMA dla biur rachunkowych

Comarch OPTIMA to rozwiązanie, z którym usprawnisz proces zarządzania Twoim biurem rachunkowym lub kancelarią doradztwa podatkowego oraz przyspieszysz obsługę klientów.

Biuro Rachunkowe
biurorach_1095.50x50.56c3760ebComarch OPTIMA Biuro Rachunkowe jest modułem w pełni zintegrowanym z programem Comarch OPTIMA, dzięki czemu dane wprowadzane do programu są na bieżąco synchronizowane, a księgowy może rozpocząć pracę dla różnych klientów bez konieczności dodatkowego logowania.
Kadry i Płace BR
pik_1092.50x50.1a61b955bComarch OPTIMA Kadry i Płace BR umożliwia biurom rachunkowym prowadzenie pełnej obsługi kadrowopłacowej. Zapewnia pracę zawsze zgodną z aktualnymi przepisami oraz: współpracuje z programem Płatnik, nalicza i drukuje deklaracje podatkowe, wylicza składki ZUS i deklaracje, zapewnia obsługę korekt list płac, umożliwia wysyłanie e-deklaracji do US.
Księga Handlowa BR
kh_1091.50x50.5809dc44bComarch OPTIMA Faktury to narzędzie, dzięki któremu w prosty i intuicyjny sposób możliwe jest wystawienie: faktury sprzedaży (dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych), faktury zakupu, faktury korygującej i Pro Forma, faktury zaliczkowej, oraz paragonu.
Księga Podatkowa BR
kp_1100.50x50.d9dc8696bComarch OPTIMA Handel został stworzony do pomocy w fakturowaniu i obsłudze magazynu. Automatyzacja tworzenia dokumentów handlowo-magazynowych usprawnia pracę firmy i pozwala na efektywniejsze jej działanie.
Środki trwałe BR
srodkitrwale_1104.50x50.cfc143ddbComarch OPTIMA Faktury to narzędzie, dzięki któremu w prosty i intuicyjny sposób możliwe jest wystawienie: faktury sprzedaży (dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych), faktury zakupu, faktury korygującej i Pro Forma, faktury zaliczkowej, oraz paragonu.
Internetowa Wymiana Dokumentów
obiegdok_1101.50x50.1eb09f8dbComarch OPTIMA Handel został stworzony do pomocy w fakturowaniu i obsłudze magazynu. Automatyzacja tworzenia dokumentów handlowo-magazynowych usprawnia pracę firmy i pozwala na efektywniejsze jej działanie.

Comarch OPTIMA Doradca Podatkowy

Pakiety dla biur rachunkowych z linii Comarch OPTIMA Doradca Podatkowy stanowią specjalną ofertę dla firm, które zawodowo zajmują się obsługą rachunkową podmiotów gospodarczych.

Korzystając z programu można prowadzić pełny zakres usług księgowych dla przedsiębiorstw i osób fizycznych. Dodatkowo Comarch OPTIMA wspomaga codzienną pracę właściciela biura, sprzedaż usług, planowanie prac oraz rozliczanie pracowników. Wśród pakietów promocyjnych, każde biuro znajdzie właściwy dla siebie.

pakiety_br

default
Ładowanie postów...
link_magnifier
#6E787E
on
fadeInDown
loading
#6E787E
off