top of page

REKRUTACJA

przestrzeń robocza

KONSULTANT - WDROŻENIOWIEC SYSTEMU COMARCH ERP OPTIMA

Naszym głównym celem jest dostarczanie oprogramowania klasy MSP i  ERP dostosowanego do faktycznych potrzeb klienta.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie systemów klasy ERP

  • prowadzenie szkoleń dla klientów z zakresu obsługi systemu

  • wsparcie klientów na etapie utrzymania systemu

  • utrzymywanie trwałych relacji z klientami

  • przygotowywanie dokumentacji

Oferujemy:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka) lub ścisłe (matematyka, finanse)

  • wiedza i doświadczenie w obszarze wdrożeń systemów klasy ERP

  • znajomość Comarch ERP Optima (i/lub Sage Symfonia)

  • umiejętność i chęć rozwiązywania problemów

  • łatwość w podejmowaniu decyzji i samodzielność w działaniu

  • komunikatywność oraz łatwość przekazywania wiedzy

  • prawo jazdy

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku konsultanta IT lub dziale księgowości

Oferujemy:

  • realną perspektywę rozwoju zawodowego

  • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • pracę zdalną, w siedzibie klienta

  • wysoką niezależność

  • konsultacje merytoryczne

bottom of page